אנסטסיה פישר צילום ושיווק דיגיטלי

אסטרטגיה

פגישת אסטרטגיה ואפיון

מטרת פגישת אסטרטגיה היא בעצם להבין להבין מה איפה העסק שלך נמצא כרגע, מה הוא צריך, הצבת מטרות ותחילת תהליך אשר שלב אחר שלב יקדם אותנו להשגת המטרות שהצבנו.

לפני הפגישה נשוחח שוב ושוב כדי לאפיין יותר טוב את העסק ואת הצרכים הייחודיים שלו, את תעני על המון שאלות, תעשי שיעורי בית ומחקר אולי אפילו תראי זוויות בעסק שלך שלא ראית עד עכשיו.

לאחר שאקבל תמונה כמה שיותר מדויקת של הצרכים השיווקיים שלך אבנה תוכנית מסודרת הבנויה ממספר שלבים ואציג לך אותה במהלך פגישה.

בפגישה נעבור על מסמך מסודר ונחדד עוד יותר נקודות חשובות ונדבר על דרכים לקדם את העסק שלך, על חלוקת משאבים ותעדוף כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.

פגישת אסטרטגיה היא בעצם תחילתו של תהליך הליווי במהלכו נחליט על מגוון שירותים ודרכי פעולה לשיווק אפקטיבי ובניית נוכחות טובה לעסק שלך בעולם הדיגיטלי.

אחרי פגישת האסטרטגיה, נעבוד על כמה תחומים חשובים בעסק ונאפיין אותם כדי שתהליך השיווק יהיה אפקטיבי.

אז מה את מקבלת בסיום הפגישה?

לאחר פגישת אסטרטגיה הראשונה, את מקבלת סיכום כולל ניתוח מצב קיים והמלצות להמשך.

בשלה הבא נבצע ניתוח מסודר של של העסק שלך והצרכים שלו בתהליך האפיון.

בתהליך העבודה שלנו את הרבה פעמים תפגשי את המילה אפיון, זהו שלב חשוב שלא ניתן לדלג עליו לפני שאנחנו מחליטות על שלבי עבודה קונקרטיים לקידום העסק שלך.

כמו שאנחנו לא ניגשות לבניית בית בלי תוכנית אדריכלית מסודרת שמתארת כל חלל וחלל עד לפרטי פרטים, כך לא נוכל לגשת לקידום העסק שלך מבלי לבצע אפיון בכל שלב ושלב של התהליך.

 

 
דילוג לתוכן